معرفي شرکت


نرم پودر سپاهان،يک شرکت خصوصي واقع در اصفهان، در سال 1379 فعاليت خود را در زمينه توليد انواع پودر هاي ميکرونيزه معدني مانند کربنات کلسيم معمولي و کربنات کلسيم Coated ،تالک، باريت(سولفات باريوم)، کائولن، اخرا(خاک سرخ) و اکسيد آهن ميکايي (M.I.O)، آغاز کرده است.

اين شرکت سعي نموده است مواد اوليه مورد نياز خود را با بهترين کيفيت از داخل کشور تامين نموده و حتي براي سفارشات خاص اقدام به وارد کردن مواد اوليه مي نمايد.

اين شرکت با بهره گيري از کارشناسان مجرب و آزمايشگاههاي مدرن موفق به توليد محصولاتي با کيفيت بسيار بالا شده است.

از ويژگي هاي کاري امور مهندسي فروش شرکت همکاري هاي فني و دقيق با صنايع مصرف کننده اين محصولات از جمله شرکت هاي رنگسازي، کاشي و سراميک، لاستيک و پلاستيک و.... مي باشد و در اين زمينه ارائه خدمات قبل و بعد از فروش، موجب رضايتمندي مشتريان اين شرکت گرديده است.

بخش کنترل کيفيت شرکت با بهره گيري از تجهيزات مورد نيازپيشرفته، از بدو ورود مواد اوليه تا مراحل مختلف توليد، مطابق با مشخصات فني مربوطه کنترل هاي لازم را انجام داده و عهده دار اين مسئوليت مهم مي باشد. همينطور در بخش تحقيقات شرکت، ارتقاي کيفي محصولات متناسب با نياز هاي مشتريان و ايجاد تنوع در محصولات به صورت مداوم انجام مي گردد.

اين شرکت با بهره گيري از افراد متخصص سعي نموده است،اطلاعات علمي بروز دنيا را دارا باشد و با شرکت در سمينار ها ونمايشگاه هاي داخلي و خارجي سطح علمي خود را بروز نگهدارد.

در راستاي اين فعاليت ها، شرکت نرم پودر سپاهان موفق به اخذ گواهينامه ISO 9001-2008 گرديده است. شايان ذکر است که اين شرکت سابقه چندين ساله صادرات انواع محصولات را نيز در کارنامه خود دارد.

سفارشات ارسالي به واحد توليد اين شرکت، در حداقل زمان ممکن با بهترين بسته بندي براي تحويل آماده مي گردد.

در راستاي مديريت دانش بنيان و محصولات با کيفيت، اين شرکت توانسته است جايگاه ويژه اي در صنعت پودر هاي ميکرونيزه معدني به خود اختصاص دهد و خدمتي هرچند کوچک به صنعت کشور عزيزمان ايران بنمايد.